קבלת פנים בחתונה

נגנים מקצועיים לקבלת פנים

חשבתם כבר על המוזיקה בחתונה שלכם? כיום רבים מעדיפים לוותר על הפלייליסט הסטנדרטי וללכת על משהו הרבה יותר חי, זורם ואנושי. קיימות שתי אפשרויות בעניין זה: הופעה חיה כחלק מרכזי מהאירוע או הרכב מוזיקלי בקבלת הפנים.

כאשר אנו חושבים על המוזיקה באירוע אנו חושבים על המוסיקה ברחבת הריקודים, או מופע כלשהו במהלך האירוע שתופס את כל תשומת הלב. זהו החלק בו אתם וכל המוזמנים מתמקדים במוזיקה בלבד. אך למעשה המוזיקה המושמעת בקבלת הפנים, המגיעה בנוסף לשיחות ולהתרגשות הנלווית, היא זו שתלווה אתכם ואת אורחיכם מתחילת הערב ועמוק לתוכו. תפקידה, אם כך, הוא להיכנס לליבם של המאזינים והיא המגדירה לראשונה את האווירה אותה יחוו המוזמנים עם כניסתם לאירוע ובמהלכו.

אין חגיגה בלי… קבלת פנים

זה אמנם חוק לא כתוב, אך כולנו יודעים שהחלק המסקרן ביותר באירוע הוא קבלת הפנים. הכיבוד והשתייה, הצלם שמסתובב ומתעד את הרגעים הקטנים, ההתרגשות והמוזיקה הופכים את פתיחת האירוע למעין "שער כניסה" מוצלח ודרך נעימה לכנס את המוזמנים לאירוע שלכם – המקדימים וגם המאחרים..

אם כך, מה הופך את שלב קבלת הפנים לחשוב כל כך? התשובה היא כפי הנראה הרושם הראשוני. בזמן קבלת הפנים המוזמנים לא רק נכנסים לחתונה שלכם, אלא גם לאווירה. זה הזמן עבורם ועבורכם לשכוח מתלאות היומיום, להירגע, וליהנות ממה שבאמת חשוב. לכן זו ההזדמנות הגדולה שלכם להכניס אותם ל mood . רגע לפני שאתם נכנסים מתחת לחופה, תנו להם להרגיש בדיוק את מה שאתם מרגישים – באמצעות המוזיקה.

מרגשים אתכם עם מוזיקה חיה

יש לא מעט דרכים להפוך את קבלת הפנים בחתונה שלכם משגרתית לעוצמתית באמת. אבל מה שבאמת צריך זה בסך הכול לפנות לליבם של האורחים שלכם, והדרך הטובה ביותר לממש זאת היא באמצעות המוזיקה. אנשים חושבים הרבה מאוד על הפלייליסט שינוגן באירוע שלהם – ובצדק. עם זאת, בואו נודה לאמת.. בקבלת פנים מוזיקה חיה נשמעת, נראית ומרגישה הרבה יותר טוב.

אנו מנגנים עבורכם מוזיקת ג'אז צוענית שמחה ונעימה לאוזן, בלי אפקטים אלקטרונים ועם הסאונד הכי חי שיש. כמקובל בג'אז, המוזיקה שאנו מנגנים משלבת נעימות מוכרות יותר ופחות עם אלתורים, מה שהופך אותה למרגשת ואישית הרבה יותר. אנחנו אוהבים לנגן ושמחים יחד אתכם ועל כן מעניקים לאירוע שלכם בדיוק את האווירה הנכונה, עם צלילים שמגיעים מהלב. אל תתפשרו על הרושם הראשוני באירוע שלכם.

חייגו עכשיו למספר 050-885-9645 או השאירו פרטים באתר, ואנו נדאג לאווירה חמה ואישית שלא תישכח.

הפכו את החלומות למציאות


מלאו פרטים ונשמח לעזור