קצת עלינו

הרכב נגנים לקבלת פנים של שי מוש

מהרגע הראשון היה לכם ברור שהאירוע שלכם הולך להיות קצת שונה. חיפשתם את התבלין המיוחד שיהפוך אירוע למשהו שנוגע בלב באמת ומעורר את החושים בדרכים חדשות-ישנות? בשלב זה ודאי התחלתם כבר את תהליך בחירת האולם, ובקרוב מאוד תמצאו את עצמכם שוקעים עד מעל לראש בעיצוב השולחנות, ברשימת המוזמנים לחתונה שלכם.

אתם עומדים בכניסה מלאי ציפייה ושומעים את צעדיהם של ראשוני האורחים. לבכם מחסיר פעימה. עצרו רגע, לפני שאתם נשאבים לכל השבלונות הרגילות שמהן רוקחים אירועים, קחו נשימה עמוקה, וחשבו על הרגע המושלם שהייתם רוצים ליצור. כעת, התמקדו ברגש שאתם מחפשים..

מוזיקה שבאה מהלב

שמי מוש שי, ואני מייסד ומנהל מושבנד – הרכב ג'אז צועני לאירועים. אנו מנגנים בקבלת פנים לאירועים או כמופע המבוצע במהלכו, כשהמטרה שלנו היא הפיכת האווירה באירוע שלכם למושלמת, בדיוק כפי שדמיינתם אותה. מוזיקה עליזה וקולחת, שיוצרת חיבור מופלא בין אנשים.

אנו מאמינים כי המוזיקה היא בעלת השפעה עצומה על האווירה ועל התחושה בכל אירוע. מוזיקה המנוגנת מהלב תהפוך את האירוע למרגש ולעוצמתי הרבה יותר, ופה נמצא גם היתרון הרב של מוזיקה חיה ומאולתרת. מוזיקת הג'אז מאופיינת במיוחד בהבעת רגשות, וזאת משום שהיא מנוגנת באופן מאולתר, מהנפש לכלי. הידע המקצועי והניסיון של הנגן מאפשר עושר מוזיקלי שכיף ונעים לשמוע.

אתם עומדים בכניסה וההרכב מנגן בקבלת פנים לאורחים הראשונים שמגיעים, ועכשיו אפשר להתחיל…

    הפכו את החלומות למציאות


    מלאו פרטים ונשמח לעזור

    מנגנים עבורכם

    אתם אלו המכירים את עצמכם הכי טוב, ויודעים בדיוק איך תרצו שהמוזיקה באירוע שלכם תישמע. על כן אנו מבצעים מוזיקת ג'אז על כלים שונים, ובוחרים יחד אתכם את השילוב האידאלי עבורכם. ההרכב שלנו כולל גיטרת סולו (חשמלית או אקוסטית), גיטרת ליווי, קונטרה בס, קלידים, תופים ומגוון כלי נשיפה. הבחירה נשענת על מרכיבים רבים: תפקיד המופע בתוך האירוע (מופע מרכזי או מופע קבלת הפנים), האווירה וכמובן ההעדפות המוזיקליות שלכם ושל אורחיכם. אני וצוות הנגנים שלי בעלי ניסיון רב בנגינת מוזיקה במגוון אירועים ונדע בדיוק מה הסגנון שלכם. לפרטים נוספים השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 050-885-9645, ותקבלו דגימה מההרמוניות שלנו.