ההרכב והכלים שלנו

הרכב לקבלת פנים

רבים חולמים באירוע שלהם על מוזיקה עדינה ומרגיעה. אחרים מעדיפים נגינה קופצנית, עוצמתית וקצבית. אז מה מתאים יותר? זה תלוי.. יחדיו אנו בוחרים את הרכב כלי הנגינה המתאים ביותר עבורכם.

הכלים שלנו:

  • גיטרה – אי אפשר לקיים הרכב ג'אז צועני ללא גיטרה. הצלילים הנקיים והעדינים שלה הופכים אותה לאידיאלית בקבלת פנים, וגם במופע. כמו כן, היתרון של כלי זה טמון באפשרות לנגן סולו וגם ליווי, בשניהם היא תישמע נהדר. הגיטרה המובילה כשמה כן היא, מובילה את ההרכב דרך נגינת סולו מאולתרת, ומעניקה את עיקר הסגנון והסאונד. מלבדה תוכלו להוסיף גם גיטרת ליווי, שתעניק עומק רב מבלי לתפוס כלל את תשומת הלב.
  • קונטרה בס – גיטרת סולו זה חשוב, אבל המוזיקה לעולם לא תישמע שלמה ללא צלילי הבס. קונטרה בס, בו נשמעים הצלילים הנמוכים ביותר, מספק את הבסיס של המנגינה ויוצר סאונד עשיר במיוחד האופייני למוזיקת הג'אז.
  • כינור – עבור חובבי מוזיקה קלאסית, הכלי האהוב והמוכר ביותר יהיה הכינור. גם הוא, בצליליו הגבוהים והדומיננטי, מספק למנגינה עושר וייחודיות לא-רגילים. בג'אז צועני הכינור נחשב לאחד מכלי הנגינה הבסיסיים ומשום כך סגנון זה שונה כל כך מסגנונות אחרים של ג'אז.
  • קלידים – כמו הגיטרה, גם כלי זה מסוגל לבצע נגינת ליווי ונגינת סולו לסירוגין. אך שלא כמו הגיטרה, בקלידים ניתן לנגן סולו וליווי בו-זמנית. חובבי המוזיקה הקלאסית ודאי מכירים את הפסנתר, למשל, ככלי יעיל במיוחד לנגינה עצמית. עבור מאזיני המוזיקה הפופולרית, מאידך, קלידים משתלבים היטב מבלי לבלוט יותר מידי.
  • תופים – עבור הרכב קבלת פנים ודאי נעדיף מוזיקה מרגיעה שאינה נמצאת במרכז תשומת הלב. אך עבור מופע, אין כמו תופים בכדי להכניס קצת קצב למהלך העניינים. מוטב לציין כי שלא כמו התופים שאנו מכירים ממוזיקת הפופ והרוק, נגינה על תופים בסגנון ג'אז מבוצעת בעדינות רבה הרבה יותר, עם שימוש תכוף במברשות במקום מקלות ההקשה הרגילים.
  • כלי נשיפה – אמנם הג'אז הצועני נבדל באופן זה, אך כמעט כל סגנון אחר של ג'אז (כולל הסווינג המוכר והאהוב על כולנו) כמעט ולא ניתן לנגן ללא כלי נשיפה. אלו בדרך כלל מהווים את מרכז הנגינה, זאת בשל יכולתם הנהדרת להביע רגשות באופן מודגש במיוחד.

מנגנים במיוחד עבורכם

אין שני אנשים זהים וגם אין אירועים זהים, לא בהרכב האנשים, מצב הרוח, ולא ב"וויב" שנוצר. תתכוננו להרכב מלא כישרון ואהבה שיודע להפוך את הפנטזיה שלכם לחגיגה קולחת של צלילים.

לפרטים נוספים עלינו ועל ג'אז צועני חייגו למספר 050-885-9645 או השאירו פרטים באתר ונשוב אליכם בהקדם.

    הפכו את החלומות למציאות


    מלאו פרטים ונשמח לעזור