לקוחות מספרים

"ממליץ מאוד. הם מנגנים גם ג'אז צועני, שזו המוסיקה הכי מגניבה שיכולה להיות בקבלת פנים. הם לא יקרים (בטח לא ביחס לכל החברות-מגזימות האלה) וחוץ מלקבוע תאריך לא עשינו כלום. אגב - מלא אנשים שהיו אצלנו באירוע ציינו אותם לשבח וסיפרו לנו שהם נהנו מהאווירה."
לירון וזיו
"האורחים נהנו מאוד וחלקו שבחים רבים, ואנחנו הרגשנו את האווירה המיוחדת לצלילי המוזיקה הנהדרת. לאחר מכן גם המוסיקה המרקידה של הסווינג , השאירה את הרחבה מלאה כל הזמן. מוש, תמיד עם חיוך. רואים שהוא עושה את זה מהתמסרות מלאה למוזיקה. ממליצה בחום!"
ליאת וניר
"מוש הוא בחור חמוד ומאוד ישיר וכנה.... היינו נרגשים ביותר אבל המוזיקה שלהם הייתה שם ברקע ואי אפשר היה להתעלם - שורה תחתונה האורחים שלנו דיברו רק על דבר אחד אחרי האירוע וזה על הנגנים שעשו את כל האירוע - נקודה."
אפרת ויותם
"קבלת הפנים של מוש והלהקה שלו הייתה פשוט מקסימה. היה כיף לקבל את האורחים לצלילי ג'אז צועני שהזכירו לנו את הסרטים של אמיר קוסטוריצה. גם האורחים מאד התלהבו וביקשו מנגינות שונות שהם מכירים והלהקה זרמה איתם בכיף. לסיכום, אנחנו מאד מרוצים ונזמין את הלהקה של מוש שי שוב באירוע הבא שלנו (בריתה..)."
רינת וגיל, צורן
"אנו זוג שחיים, מנגנים ונושמים מוזיקה, לכן ההחלטה ללכת על הרכב חי הייתה ברורה. החבר'ה בלהקה של מוש שי הם מקצוענים אמיתיים ויודעים לנגן היטב. יש להם רפרטואר עשיר, הם יודעים לאלתר בכיף ולמצוא את הדרך לשלב מוזיקה שתתאים לרקע שלנו ושל האורחים שלנו. "
אלכס ואירנה, אריאל
"את הלהקה של מוש שי הכרנו באירוע משפחתי ונדלקנו. אנחנו לא מבינים גדולים בג'אז ובטח לא צועני, אבל כשיש מוזיקה טובה אנחנו יודעים להעריך את זה. הזמנו אותם לחתונה שלנו, הלהקה ניגנה בקבלת הפנים ועשתה לנו ולאורחים שלנו טוב על הנשמה. אנחנו מאד ממליצים על הלהקה של מוש שי, הם יעשו לכם יופי של אירוע."
אפרת וידידיה, ירושלים
"יופי של להקה, אירוע נהדר, ממליצים בחום. את החתונה שלנו עשינו בחיק המשפחה הקרובה, הן בשל אילוצי תקציב (סטודנטים..) וגם כי זה "הקטע" שלנו. עם זאת, היה חשוב לנו מאד שהאירוע יהיה איכותי ומרגש. לכן, החלטנו ללכת על הלהקה של מוש שי, פשוט כי הם מקסימים אחד אחד, לא עושים עניין מעצמם ולא יקרים כמו רבים אחרים בתחום."
עופר ומיכאלה, באר שבע
"מוש היקר, אנו מכירים כבר שנים שבהן אתה והלהקה הנהדרת שלך מככבים קבוע באירועים אצלנו. השילוב של כלי הנגינה הססגוניים והסגנון הצועני מחמם את הלב ומרים את האירוע, ולא משנה איזה. פשוט כיף לדעת שאפשר לסמוך עליכם שתבואו ותעשו לנו "שמייח". אנו ממליצים לכולם להזמין מהר את הלהקה של מוש (אחרת נחטוף לכם אותו..:)"
מאיה ויוגב, בני ציון
"האמת, לא חשבנו ללכת על הרכב קבלת פנים, אלא תכננו דברים המקובלים באירועים דומים. למזלנו, שמענו אותם מנגנים באחד האירועים שאליהם הוזמנו מטעם האולם ונדלקנו. בהתחלה חששנו מהמחיר אך הופתענו לגלות שלא מדובר בהוצאה גדולה במיוחד ובטח לא ביחס ללהקות דומות. היה נהדר, ממליצים בחום. "
ענבל ואילן, חולון

    הפכו את החלומות למציאות


    מלאו פרטים ונשמח לעזור

    נשמח לשוחח איתך!