מוזיקת ג'אז לקבלת פנים

הרכב הג'אז של שי מוש

תכנון אירוע מתחיל עם הרבה חששות ועובר לעשייה שמעסיקה את כל המעורבים עד מעל לראש. עם זאת, אין דבר מרגש יותר מלראות את התוצאה. אתם מביטים סביבכם ורואים את האורחים רוקדים ומפטפטים, שולחן הבופה עמוס כל-טוב, והרכב הנגנים שמנגן רק עבורכם.

מוזיקה היא דרך נפלאה להעביר ליקיריכם את מה שאתם רוצים להביע ברגעים החשובים האלה. הרכב נגנים שמבין ומרגש אתכם, ירגש גם את האורחים ויתרום ליצירת האווירה הנכונה שהכי הייתם רוצים שכל המוזמנים יחוו עמכם. ג'אז מהווה דרך מצוינת להעביר את הרגש הנכון עם מוזיקה קלילה שמעוררת חיבור אנושי, או לחלופין מוזיקה אנרגטית שתקפיץ את כולם.

מוזיקה שבאה מהלב

מהו ג'אז עבורכם? עבור רבים האסוציאציה הראשונה העולה בראש היא הרכב הכולל כלי נשיפה ותופים המנגן באקסטזה, עבור אחרים הוא זמרת עם קול מהפנט בליווי פסנתר עדין… למעשה, הג'אז הוא סגנון מוזיקלי ענף למדי בו נוכל למצוא עשרות סוגים של מקצבים, מהלכים הרמוניים ומלודיים אופייניים ו"וייבים" רבים ושונים האופפים אותו. עם זאת, את כל תתי הסגנונות השונים של הג'אז מלכד רעיון אחד: רגש חי ופועם, המועבר באמצעות המוזיקה.

רעיון זה ודאי מעלה שאלות: הרי מטרתו של כל סגנון מוזיקלי היא להעביר רגש, לא? התשובה לכך היא כן. כל הסגנונות המוזיקליים מעבירים רגש. הג'אז נבדל מהם בכך שיוצר את הרגש בכל פעם מחדש מתוך נפשו של הנגן, וזאת באמצעות אלתור המתקיים באופן תדיר תוך כדי הנגינה.

מה מיוחד בג'אז הצועני?

אנו מנגנים עבורכם ג'אז צועני המתאים לכל אירוע, וזאת משום ייחודיותו הרבה והקסם העדין המופק בנגינתו. סגנון זה שונה משמעותית מרוב סגנונות הג'אז המוכרים, בעיקר בשל הרכב הכלים. בניגוד לסוגי ג'אז אחרים, בהם כלי הנשיפה הם המובילים, בג'אז הצועני מככבת הגיטרה, ביחד עם צליליהם הנעימים של כינור וקונטרה-בס. הרכב הכלים הייחודי יוצר סאונד נעים לאוזן ולתחושה קלילה וטובה, וזאת ללא הפרעה לשיחות ולמהלך האירוע.

לאירוע שלכם מגיעה המוזיקה הטובה ביותר. ההרכב שלנו מנגן מוזיקה שמגיעה אליכם מכל הלב, זאת בזכות הניסיון שלנו ואהבה רבה לתחום. ההרכב שלנו כולל גיטרות וקונטרה-בס עם מוזיקה שמתאימה במיוחד לקבלת פנים. כמו כן נשמח לקיים גם מופע מרכזי עם זמרת, כינור וכלי נשיפה לפי בקשתכם האישית.

לפרטים נוספים חייגו למספר 050-8869545 ונשוב אליכם בהקדם.

    הפכו את החלומות למציאות


    מלאו פרטים ונשמח לעזור

    נשמח לשוחח איתך!